کنفرانس تابستانی کلیسای حیات ابدی 2020

 
زندگی مقدس و پربار در روح القدس

هدف کنفرانس: کلیسا از دانش "روح القدس" آگاه است. دانش به تنهایی کافی نیست. کلیسای زنده برای ادامه حیات نیاز به هر دو شخص  که پدر فرستاده دارد ( پسر یا کلام و روح القدس که کلام را در قلب یک ایماندار زنده نگاه می دارد) تا از زندگی در روح با ثمرات روحانی برخوردار شود.  


مخاطبین: ایماندارن به مسیح                

زمان: شنبه 30 ماه می از ساعت 10 صبح الی 13 و ساعت 15 الی 19     یکشنبه 31 می ساعت 14 بعدازظهر الی 19 بعدازظهر

مکان: کلیسای حیات ابدی

همچنین در  روز جمعه 29 ماه می از ساعت 9:00 الی 17:00 بعدازظهر جلسه ای برای رهبران کلیساها در نظر گرفته شده که در یگانگی روح برای هماهنگی و آمادگی کنفرانس با هم دعا کنیم .

هزینه کنفرانس: 15 یورو برای هر نفر و همینطور کودکان برای مخارج کانون شادی. ( برای گروه و یا کلیسا بصورت دستجمعی تخفیف در نظر گرفته می شود. )

زمان ثبت نام: از تاریخ چهارشنبه 01 ژانویه 2020 الی پنج شنبه 30 آپریل 2020 . ( بعد از آخرین تاریخ دریچه ثبت نام بسته خواهد شد. )

بعداز ثبت نام و پرداخت هزینه کنفرانس ،  برای شما تائیدیه ، به همراه سایر اطلاعات اعم از ( آدرس ، وسایل مورد نیاز ، سایر اطلاعات عمومی کنفرانس و ... ) از طریق ایمیل ارسال خواهد شد .

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
ارتباط برقرار کنید تا پاسخگوی سئوالات شما باشیم . کلیسای حیات ابدی

 

روح القدس در ما ، این عنوان کنفرانسی است که در تاریخ شنبه 30 و یکشنبه 31 ماه می 2020 در آلمان در کلیسای حیات ابدی انجام می شود.


درود عزیزان من ابراهیم پاک روح هستم و می خواهم شما ایمانداران را دعوت به کنفرانس کنم تا با هم مشارکت داشته باشیم و با هم بتوانیم باعث اتحاد ایمانداران و گسترش ملکوت مسیح پسر خدا در جامعه  فارسی زبان در اروپا باشیم.
کلیسا از دانش "روح القدس" آگاه است. دانش به تنهایی کافی نیست. کلیسای زنده برای ادامه حیات نیاز به هر دو شخص  که پدر فرستاده دارد ( پسر یا کلام خدا و روح القدس یا قدرت خدا که کلام را در قلب یک ایماندار زنده نگاه می دارد ) تا از زندگی مقدس و در روح با ثمرات روحانی برخوردار شود.
همچنین برای رهبران کلیسا های فارسی زبان در روز دوشنبه اول جون 2020 جلسه ملاقات و مشارکتی ترتیب داده شده که صمیمانه از همه رهبران دعوت می کنم تا با هم در روح اتحاد و یگانگی قدم های بزرگتر و موثرتری در جهت صید میلیونی فارسی زبان بر داریم.

لطفا برای تماس و ثبت نام به وبسایت حیات ابدی که در زیر نویس مشاهده می نمائید بروید و  اطلاعات لازمه را دریافت کرده و خودتان را برای این اتحاد و مشارکت ثبت نام کنید.

 
Name: Ebrahim Pakrooh
Education:
   1) PhD of Christian Philosophy and Theology: Gateway Seminary (the former name Golden Gate Baptist Theological               Seminary) in California-USA (Sep. 2010 - May 2016)
   2) BA and MA of Christian Theology from London School of Theology (LST) in UK (October 2006 - June 2010)
   3) Electronic Engineering from Odense University in Denmark (1987 - 1993)